تولد سوشن

فردا تولد امام زمان هست همون سوشیانتی که خیلی وقته منتظرشم

انرژی فوق العاده ای دارم. این روز رو حتی از روز تولد خودم بیشتر دوست دارم.

یه مدته هم زدیم تو کار بیزینس .کار جدید باعث شده فعالیت بیشتری داشته باشم .دلم برای دوستای قدیمی هم خیلی تنگ شده بخصوص دوستایی که گاهی اوقات میومدن اینجا سر میزدن .  رفتن هر هفته به کوه به صورت روتین باعث میشه در طول هفته پر انرژی باشم .پیشنهاد میکنم شما هم روزهای جمعه تا دیر وقت یا لنگ ظهر نخوابید بزنید بیرون برید کوه برید پیاده روی یا پارک فرقی نداره مهم اینه هر چقدر کسل باشید روزهای اتی هم به همین منوال پیش میره. تو این مدت که خیلی سخت وقت میکنم بیام نت اتفاقات جالبی برام افتاده منم از این اتفاقات رو به فال نیک میگیرم. همیشه یه بیت از جبران خلیل همیشه به من امید میده که شعرش اینه

گاهی گدایی و گدایی بخت نیست

گاهی تمام شهر گدای تو می شوند

البته یه بیتش بود شعر خیلی زیبایی هست  این ترم هم ترکوندم فعلا معدل 17 هست ببینیم این ترم تابستون که بیشترش تئوری هستن هم میتونم بیشتر بشم.

خدایا الهی به امید تو

بابت همه نعمتهایی که به ماد دادی تو رو شکر میکنم

/ 4 نظر / 30 بازدید
ساقي

دلشوره مرانداشته باش! اینجا هم اتاقی من حسرت توست، رنج میخورم، اشک مینوشم، من خوبم!میدانم باحسرتت چگونه تاکنم! فقط برایم بنویس: هنوز هم لبخندمیزنی؟

ساقي

اونایی که فکر میکنن از همه بهترن! کلاسشون ازهمه بالاتره! حضرت موسی... با این نبوتش! با این کلیم الله بودنش! با این اولوالعزمیش... وقتی خدا به او فرمود : بدترین خلقم را بیاور !... حتی سگ مریض چرک آلود را نیاورد! طناب را دور گردن خودش انداخت... خدایا از خودم بدتر پیدا نکردم...!

ساقي

مبادا لیله القدرت سرآید گنه بر ناله ام افزون تر آید مبادا ماه تو پایان پذیرد ولی این بنده ات سامان نگیرد ***

ساقي

من دلم می خواهد ساعتی غرق درونم باشم!! عاری از عاطفه ها تهی از موج و سراب دورتر از رفقا… خالی از هرچه فراق!! من نه عاشق هستم ؛ و نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من من دلم تنگ خودم گشته و بس…!